Amerikalı sanatçı Robert Berry, The Rules Have Changed ismindeki albümünü 3.2 mahlasıyla yayınlayacak. 3.2 grup ismi daha önce Carl Palmer ve Keith Emerson ile beraber bulunduğu kısa ömürlü 3 isimli gruplarına bir gönderme taşıyor.

 

 

Parça Listesi:
One By One
Powerful Man
The Rules Have Changed
Our Bond
What You’re Dreaming Now
Somebody’s Watching
This Letter
Your Mark On The World

 

 

Yeni albümün nasıl olacağı hakkında Keith ile beraber bir görüş geliştirdik. 3’ün çıktığından beri son 30 yılda Keith ile çok buluştuk, çaldık veya telefonda konuştuk. Bu yeni albüm 1988’den beri oluşan yazımları içeriyor. Keith tarafından yazılmış yeni bir kaç iş, ve Keith’in vefatından sonra benim yazdığım bir kaç parça…

 

 

Yeni albümden bir kaydı aşağıdan dinleyebilirsiniz, albüm Frontiers plak şirketi tarafından 10 ağustos’ta piyasaya sürülecek.

 

 

Albümü yazdığım, kaydettiğim ve çaldığım her saniye aklımda tek bir şey vardı. “Keith olsa ne yapardı…” Bütün yaratıcılığımı buna yoğunlaştırdım. Soloları yaparken Keith benimleymiş gibi hissettim. Sololar tarafımdan çalındı ama aynı zamanda onun tarafından da çalındı. Asla Keith gibi bir müzisyen olduğumu söyleyemem ama çalışımda onun ruhunu duyabileceğinize inanıyorum. Oluşan sonuçtan çok gurur duyuyorum.